33,21 €
Hay existencias
| Peso | 1,183 kg |
|---|---|
| Style | Cartridge |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 140 mm |
| Inner Diameter | 52 mm |
| Length | 137 mm |
| Overall Length | 144 mm |
| Efficiency Beta 1000 | 11 micron |
| Bypass Valve | Yes |
| Bypass Valve Setting LR | 1.5 bar |
| Collapse Burst | 10 bar |
| Style | Cartridge |
| Media Type | Synthetic |
| Price Type | FH* |