46,32 €
Hay existencias
| Peso | 1,9278 kg |
|---|---|
| Primary Application | HITACHI 4219713 |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 149.86 mm |
| Inner Diameter | 110.24 mm |
| Length | 450.1 mm |
| Efficiency Beta 2 | 9 micron |
| Efficiency Beta 20 | 15 micron |
| Efficiency Beta 200 | 23 micron |
| Efficiency Beta 1000 | 26 micron |
| Collapse Burst | 13.8 bar |
| Style | Cartridge |
| Media Type | Cellulose |
| Price Type | F |
| Primary Application | HITACHI 4219713 |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| ISUZU | 4219713 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | |
| MITSUBISHI | P551334 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | |
| CUMMINS | L4219713 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | |
| CUMMINS | L4219713 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | |
| DOOSAN | 47400055 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | |
| DOOSAN | 47400055 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | |
| CUMMINS | K9005928 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | |
| CUMMINS | 4219713 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | |
| ISUZU | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | ||
| ISUZU | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | ||
| NISSAN | P551334 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE |