
63,16 €
Hay existencias
| Peso | 0,2223 kg |
|---|---|
| Media Type | Synthetic |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 47.8 mm |
| Outer Diameter | 47.8 mm |
| Gasket ID | 21 mm |
| Overall Length | 169.8 mm |
| Efficiency Beta 1000 | 5 micron |
| Bypass Valve | Yes |
| Bypass Valve Setting LR | 3 bar |
| Media Brand | DT High-Performance |
| Media Type | Synthetic |
| Price Type | FH |