
278,45 €
Hay existencias
| Peso | 2,3632 kg |
|---|---|
| Media Type | Synthetic |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter 2 | 144.4 mm |
| Outer Diameter | 145.22 mm |
| Inner Diameter | 96 mm |
| Gasket ID | 94.8 mm |
| Overall Length | 481.6 mm |
| Efficiency Beta 1000 | 25 micron |
| Collapse Burst | 10.3 bar |
| Media Brand | DT High-Performance |
| Media Type | Synthetic |
| Price Type | FH |