
230,42 €
Hay existencias
| Peso | 2,8803 kg |
|---|---|
| Media Type | Synthetic |
| Atributos | |
|---|---|
| Seal Material | Viton |
| Outer Diameter | 152.8 mm |
| Inner Diameter | 72.9 mm |
| Overall Length | 457 mm |
| Efficiency Beta 1000 | 25 micron |
| Collapse Burst | 8.6 bar |
| Flow Direction | Outside-In |
| Style | Cartridge |
| Brand | DT High-Performance |
| Media Type | Synthetic |
| Price Type | FH* |