
89,03 €
Hay existencias
| Peso | 0,3175 kg |
|---|---|
| Media Type | Synthetic |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 72.6 mm |
| Inner Diameter | 34.1 mm |
| Length | 144 mm |
| Gasket ID | 32.9 mm |
| Efficiency Beta 1000 | 5 micron |
| Bypass Valve | Yes |
| Bypass Valve Setting LR | 3 bar |
| Media Brand | DT High-Performance |
| Media Type | Synthetic |
| Price Type | FH |