
126,85 €
Hay existencias
| Peso | 0,5715 kg |
|---|---|
| Media Type | Synthetic |
| Atributos | |
|---|---|
| Seal Material | Fluorocarbon |
| Outer Diameter | 78.7 mm |
| Inner Diameter | 37.8 mm |
| Overall Length | 208.7 mm |
| Efficiency Beta 1000 | 25 micron |
| Collapse Burst | 10.3 bar |
| Flow Direction | Outside-In |
| Style | Cartridge |
| Brand | DT High-Performance |
| Media Type | Synthetic |
| Price Type | FH* |