
555,50 €
Hay existencias
| Peso | 3,2885 kg |
|---|---|
| Media Type | Synthetic |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 145.22 mm |
| Inner Diameter | 95.76 mm |
| Length | 437.64 mm |
| Overall Length | 481.6 mm |
| Efficiency Beta 1000 | 11 micron |
| Bypass Valve | Yes |
| Bypass Valve Setting LR | 4 bar |
| Collapse Burst | 30 bar |
| Flow Direction | Outside-In |
| Style | Cartridge |
| Brand | DT High-Performance |
| Media Type | Synthetic |
| Price Type | FH |