10,92 €
Hay existencias
| Peso | 0,5216 kg |
|---|---|
| Style | Spin-On |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 93 mm |
| Thread Size | 1 1/8-16 UN |
| Length | 136 mm |
| Gasket OD | 72 mm |
| Gasket ID | 62 mm |
| Efficiency Beta 2 | 22 micron |
| Bypass Valve | Yes |
| Bypass Valve Setting LR | 0.5 bar |
| Bypass Valve Setting HR | 0.6 bar |
| Flow Direction | Standard |
| Style | Spin-On |
| Price Type | F |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| IHI | 83912298 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | |
| IHI | 83912298 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | |
| D8NNB486CA | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | ||
| D8NNB486CA | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | ||
| FORD | D6NNB486A | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | |
| HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | |||
| HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | |||
| SONALIKA | D8NNB486EA | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | |
| SIMPSON | D8NNB486EA | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON |