48,70 €
Hay existencias
| Peso | 0,626 kg |
|---|---|
| Style | Spin-On |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 93.22 mm |
| Thread Size | 1 1/8-16 UN |
| Length | 164.36 mm |
| Gasket OD | 69.32 mm |
| Gasket ID | 61.34 mm |
| Efficiency Beta 2 | 32 micron |
| Bypass Valve | Yes |
| Bypass Valve Setting LR | 0.8 bar |
| Bypass Valve Setting HR | 0.9 bar |
| Style | Spin-On |
| Price Type | F |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| 84263773 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | ||
| HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | |||
| FORD | F0NNB486AA | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | |
| HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | |||
| FORD | F0NNB486AA | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | |
| FORD | D6NNB486A | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON |