34,60 €
Hay existencias
| Peso | 0,7258 kg |
|---|---|
| Primary Application | KUBOTA 3396082631 |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 94.74 mm |
| Thread Size | 1 1/8-16 UN |
| Length | 178.31 mm |
| Gasket OD | 87.38 mm |
| Gasket ID | 78.74 mm |
| Efficiency Beta 75 | 30 micron |
| Style | Spin-On |
| Price Type | F |
| Primary Application | KUBOTA 3396082631 |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| 3396082630 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | ||
| KUBOTA | T007037710 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | |
| KUBOTA | 3396082630 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | |
| IHI | 87300044 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | |
| CASE/CASE IH | 87300044 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | |
| SHIBAURA | 87300043 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | |
| IHI | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | ||
| IHI | 87300043 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | |
| IHI | SBA340500930 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | |
| KUBOTA | 3259038380 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | |
| KUBOTA | 3259038380 | HYDRAULIC FILTER, CARTRIDGE | |
| IHI | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | ||
| SBA340500930 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | ||
| IHI | SBA340500720 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | |
| T007037710 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | ||
| 3396082631 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | ||
| 3396082631 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | ||
| W21TSHTA10 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | ||
| W21TSHTA10 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | ||
| KUBOTA | TA04037710 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | |
| KUBOTA | 3396038380 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | |
| KUBOTA | 3396038380 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | |
| KUBOTA | HH33082630 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | |
| KUBOTA | HHTA037710 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | |
| KUBOTA | HH33082630 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | |
| KUBOTA | HHTAO37710 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | |
| KUBOTA | HHTAO37710 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | |
| KUBOTA | HHTA037710 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | |
| DAEDONG | T218538031 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON |