73,24 €
Hay existencias
| Peso | 1,515 kg |
|---|---|
| Primary Application | JOHN DEERE AT103193 |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 124.21 mm |
| Thread Size | 1 1/2-16 UN |
| Length | 208.79 mm |
| Gasket OD | 106 mm |
| Efficiency Beta 2 | 8 micron |
| Style | Spin-On |
| Media Type | Cellulose |
| Price Type | F |
| Primary Application | JOHN DEERE AT103193 |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| JOHN DEERE | AT103193 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | |
| JOHN DEERE | AT103193 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | |
| ISUZU | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | ||
| AT106520 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | ||
| JOHN DEERE | AT106520 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | |
| JOHN DEERE | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | ||
| AT84251 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON |