16,79 €
Hay existencias
| Peso | 0,877 kg |
|---|---|
| Primary Application | ZF 0750131007 |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 93 mm |
| Thread Size | 1-12 UN |
| Length | 213 mm |
| Gasket OD | 71 mm |
| Gasket ID | 62 mm |
| Efficiency Beta 2 | 20 micron |
| Efficiency Beta 1000 | 50 micron |
| Bypass Valve | Yes |
| Bypass Valve Setting LR | 2.2 bar |
| Bypass Valve Setting HR | 2.6 bar |
| Flow Direction | Outside-In |
| Style | Spin-On |
| Media Type | Cellulose |
| Price Type | F |
| Primary Application | ZF 0750131007 |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| DEUTZ | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | ||
| DEUTZ | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | ||
| RENAULT VI | 5006143641 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | |
| IVECO | 5006143641 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | |
| MACK | 5000289323 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | |
| RENAULT VI | 5000289323 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | |
| 587374 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | ||
| 587374 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | ||
| DOOSAN | 0501316411 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | |
| CUMMINS | 44749059 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | |
| CUMMINS | 0750131063 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | |
| CUMMINS | 44749059 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | |
| CUMMINS | 750131063 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | |
| DEUTZ | 7363259 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | |
| DEUTZ | 7363259 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | |
| DEUTZ | 4134471 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | |
| DEUTZ | 4134471 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | |
| CUMMINS | 0750131063 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | |
| CUMMINS | 15271723 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | |
| KUBOTA | 1613610500 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | |
| DEUTZ | P550230 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | |
| DEUTZ | P550230 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | |
| MERCEDES-BENZ | 6336580 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | |
| DEUTZ | 4683309 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | |
| DEUTZ | 4683309 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | |
| VOLVO | 5010197265 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | |
| RENAULT VI | 5010197265 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | |
| 5821212 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | ||
| DEUTZ | 05821220 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | |
| 5821212 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | ||
| DEUTZ | 05821220 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | |
| 05821212 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | ||
| DEUTZ | 05821212 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | |
| 5821220 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | ||
| DEUTZ | 0915213 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | |
| DEUTZ | 0915213 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | |
| 668610050 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | ||
| VOLVO | 4787923 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | |
| VOLVO | 4787923 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | |
| YANMAR | 1613610500 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON |