14,33 €
Hay existencias
| Peso | 0,4491 kg |
|---|---|
| Media Type | Cellulose |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 93 mm |
| Thread Size | 13/16-16 UN |
| Length | 114.8 mm |
| Gasket OD | 72.5 mm |
| Gasket ID | 61.5 mm |
| Efficiency Beta 2 | 1 micron |
| Efficiency Beta 1000 | 23 micron |
| Bypass Valve | Yes |
| Bypass Valve Setting LR | 1.4 bar |
| Flow Direction | Standard |
| Style | Spin-On |
| Media Type | Cellulose |
| Price Type | F |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| PERKINS | 3G6926 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | |
| PEUGEOT | 4T7948 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | |
| PERKINS | 177634 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | |
| PERKINS | 177634 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | |
| 3G6926 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | ||
| PERKINS | 4T7948 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | |
| CATERPILLAR | 9T1119 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | |
| CATERPILLAR | 9T1119 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON |