29,41 €
Hay existencias
| Peso | 0,7484 kg |
|---|---|
| Media Type | Cellulose |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 93.98 mm |
| Thread Size | M24 x 1.5 |
| Length | 151.38 mm |
| Gasket OD | 71.37 mm |
| Gasket ID | 62.48 mm |
| Efficiency Beta 2 | 19 micron |
| Bypass Valve | Yes |
| Bypass Valve Setting LR | 2.1 bar |
| Flow Direction | Standard |
| Style | Spin-On |
| Media Type | Cellulose |
| Price Type | F |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| JOHN DEERE | AT179323 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | |
| AT179323 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | ||
| JOHN DEERE | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | ||
| JOHN DEERE | AT466863 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | |
| FPT INDUSTRIAL | 47549811 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | |
| FPT INDUSTRIAL | 47549811 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | |
| JOHN DEERE | AT466863 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON |