36,93 €
Hay existencias
| Peso | 1,324 kg |
|---|---|
| Media Type | Cellulose |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 128 mm |
| Thread Size | 1 1/4 BSP/G |
| Length | 179 mm |
| Gasket OD | 107 mm |
| Gasket ID | 97 mm |
| Efficiency Beta 2 | 10 micron |
| Bypass Valve | Yes |
| Bypass Valve Setting LR | 1.5 bar |
| Flow Direction | Outside-In |
| Style | Spin-On |
| Series | TT15/30/60 |
| Media Type | Cellulose |
| Price Type | FH |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| 89814477 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | ||
| IVECO | 9814477 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | |
| HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | |||
| 84814327 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | ||
| HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | |||
| IVECO | 9814477 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | |
| 84814327 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | ||
| PERKINS | 77402 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | |
| NEW HOLLAND | 89814477 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON |