63,60 €
Hay existencias
| Peso | 1,5105 kg |
|---|---|
| Primary Application | PALL HC7500SUT8H |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 129 mm |
| Thread Size | 1 1/2-16 UN |
| Length | 270.76 mm |
| Gasket OD | 128 mm |
| Gasket ID | 120.9 mm |
| Efficiency Beta 1000 | 23 micron |
| Flow Direction | Standard |
| Style | Spin-On |
| Series | W023, HBK05, SP50/60, SP80/90, SP100/120 |
| Media Type | Synthetic |
| Price Type | F |
| Primary Application | PALL HC7500SUT8H |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| YANMAR | RE45864 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | |
| YANMAR | RE45864 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | |
| CUMMINS | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | ||
| CUMMINS | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | ||
| CATERPILLAR | 1251992 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | |
| CATERPILLAR | 9U6984 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | |
| CATERPILLAR | 9U6984 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | |
| 310029A1 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON |