33,95 €
Hay existencias
| Peso | 0,7008 kg |
|---|---|
| Media Type | Synthetic |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 92.96 mm |
| Thread Size | 1-12 UN |
| Length | 199.89 mm |
| Gasket OD | 71.5 mm |
| Gasket ID | 61.5 mm |
| Efficiency Beta 1000 | 6 micron |
| Flow Direction | Standard |
| Style | Spin-On |
| Series | SP15/25 |
| Media Type | Synthetic |
| Price Type | FH |