18,80 €
Hay existencias
| Peso | 0,919 kg |
|---|---|
| Media Type | Cellulose |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 96 mm |
| Thread Size | 1-12 UN |
| Length | 207 mm |
| Gasket OD | 72 mm |
| Gasket ID | 62 mm |
| Efficiency Beta 2 | 27 micron |
| Bypass Valve | Yes |
| Bypass Valve Setting LR | 2.25 bar |
| Bypass Valve Setting HR | 2.75 bar |
| Flow Direction | Outside-In |
| Style | Spin-On |
| Media Type | Cellulose |
| Price Type | FH |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| DEUTZ | HF6205 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON |