23,36 €
Hay existencias
| Peso | 1,262 kg |
|---|---|
| Media Type | Cellulose |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 126 mm |
| Thread Size | 1 1/4 BSP/G |
| Length | 179 mm |
| Gasket OD | 107 mm |
| Gasket ID | 97 mm |
| Efficiency Beta 2 | 27 micron |
| Flow Direction | Outside-In |
| Style | Spin-On |
| Series | SP50/60, SP80/90, SP100/120 |
| Media Type | Cellulose |
| Price Type | FH |