14,72 €
Hay existencias
| Peso | 0,4355 kg |
|---|---|
| Primary Application | REXNORD 493308 |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 93.2 mm |
| Thread Size | 1-12 UN |
| Length | 95.5 mm |
| Gasket OD | 72 mm |
| Gasket ID | 62.5 mm |
| Efficiency Beta 200 | 47 micron |
| Bypass Valve | Yes |
| Bypass Valve Setting LR | 0.8 bar |
| Bypass Valve Setting HR | 1 bar |
| Style | Spin-On |
| Price Type | F |
| Primary Application | REXNORD 493308 |