
60,78 €
Hay existencias
| Peso | 0,6713 kg |
|---|---|
| Media Type | Wire Mesh |
| Atributos | |
|---|---|
| Mesh Rating | 150 micron |
| Outer Diameter | 94.11 mm |
| Thread Size | 1 1/8-16 UN |
| Length | 141.94 mm |
| Gasket OD | 69.32 mm |
| Gasket ID | 61.34 mm |
| Efficiency Beta 2 | 150 micron |
| Style | Spin-On |
| Media Type | Wire Mesh |
| Price Type | F |