24,35 €
Hay existencias
| Peso | 0,685 kg |
|---|---|
| Primary Application | SANDVIK 912019800 |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 96 mm |
| Thread Size | 3/4 BSP/G |
| Length | 144 mm |
| Efficiency Beta 2 | 60 micron |
| Flow Direction | Outside-In |
| Style | Spin-On |
| Media Type | Wire Mesh |
| Price Type | FH |
| Primary Application | SANDVIK 912019800 |