64,11 €
Hay existencias
| Peso | 0,8618 kg |
|---|---|
| Primary Application | LINDE 0009830633 |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 94.23 mm |
| Thread Size | 1-12 UN |
| Length | 151.64 mm |
| Gasket OD | 70.15 mm |
| Gasket ID | 63.1 mm |
| Efficiency Beta 2 | 7 micron |
| Efficiency Beta 1000 | 23 micron |
| Bypass Valve | Yes |
| Bypass Valve Setting HR | 1.51 bar |
| Flow Direction | Standard |
| Style | Spin-On |
| Media Type | Synthetic |
| Price Type | F |
| Primary Application | LINDE 0009830633 |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| PERKINS | 0000689590 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | |
| MERCEDES-BENZ | 0000689590 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | |
| MERCEDES-BENZ | 0000689592 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | |
| MERCEDES-BENZ | 0000689592 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON |