20,06 €
Hay existencias
| Peso | 1,27 kg |
|---|---|
| Primary Application | UCC HYDRAULICS MX1591410 |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 128.9 mm |
| Thread Size | 1 1/4 BSP/G |
| Length | 180.2 mm |
| Gasket OD | 106.8 mm |
| Gasket ID | 97 mm |
| Efficiency Beta 2 | 10 micron |
| Efficiency Beta 200 | 32 micron |
| Efficiency Beta 1000 | 36 micron |
| Efficiency Test Std | ISO 16889 |
| Collapse Burst | 6.9 bar |
| Flow Direction | Standard |
| Style | Spin-On |
| Media Type | Cellulose |
| Primary Application | UCC HYDRAULICS MX1591410 |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| KUBOTA | CS15AN | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | |
| 80457412 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | ||
| PERKINS | 32901701 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | |
| PERKINS | 32901701 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | |
| IVECO | 457412 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | |
| DEUTZ | 04439569 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | |
| DEUTZ | 04439569 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | |
| NEW HOLLAND | 457412 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | |
| HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | |||
| PERKINS | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | ||
| 80457412 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | ||
| 44524010 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | ||
| 44524010 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | ||
| MERCEDES-BENZ | 6794330 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | |
| MERCEDES-BENZ | 6794330 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | |
| FORD | P550148 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | |
| FORD | P550148 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | |
| DEUTZ | 7616098 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | |
| 363992 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | ||
| 363992 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON |