67,45 €
Hay existencias
| Peso | 1,9958 kg |
|---|---|
| Primary Application | CASE/CASE IH N9086 |
| Atributos | |
|---|---|
| Seal Material | Nitrile |
| Outer Diameter | 121 mm |
| Thread Size | 1 3/4-12 UN |
| Length | 295.4 mm |
| Gasket OD | 86 mm |
| Gasket ID | 79 mm |
| Efficiency Beta 2 | 4 micron |
| Efficiency Beta 1000 | 11 micron |
| Flow Direction | Standard |
| Style | Spin-On |
| Series | HMK05/25 |
| Brand | Duramax® |
| Media Type | Synteq XP |
| Price Type | F |
| Primary Application | CASE/CASE IH N9086 |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| JOHN DEERE | AT112393 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON DURAMAX | |
| YANMAR | 137359 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON DURAMAX | |
| YANMAR | 137359 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON DURAMAX | |
| NEW HOLLAND | 9821388 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON DURAMAX | |
| NEW HOLLAND | 9821388 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON DURAMAX | |
| NEW HOLLAND | 85802793 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON DURAMAX | |
| IVECO | 85802793 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON DURAMAX | |
| HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON DURAMAX | |||
| CUMMINS | N9086 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON DURAMAX | |
| CUMMINS | N9086 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON DURAMAX | |
| JOHN DEERE | RE210857 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON DURAMAX | |
| JOHN DEERE | RE210857 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON DURAMAX | |
| JOHN DEERE | RE43231 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON DURAMAX | |
| JOHN DEERE | RE43231 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON DURAMAX | |
| VOLVO | 11037868 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON DURAMAX | |
| JOHN DEERE | AT112393 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON DURAMAX | |
| JOHN DEERE | AT318160 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON DURAMAX | |
| JOHN DEERE | AT318160 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON DURAMAX | |
| 76094176 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON DURAMAX | ||
| VOLVO | 11037868 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON DURAMAX | |
| HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON DURAMAX | |||
| 5540087500 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON DURAMAX | ||
| CUMMINS | 86029162 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON DURAMAX | |
| CUMMINS | 86029162 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON DURAMAX | |
| VOLVO | 17418113 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | |
| VOLVO | 17418113 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON |