41,11 €
Hay existencias
| Peso | 0,8845 kg |
|---|---|
| Primary Application | CASE/CASE IH X724693 |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 97 mm |
| Thread Size | 1 3/8-12 UN |
| Length | 151.64 mm |
| Gasket OD | 70 mm |
| Gasket ID | 63 mm |
| Efficiency Beta 2 | 7 micron |
| Efficiency Beta 1000 | 23 micron |
| Flow Direction | Standard |
| Style | Spin-On |
| Series | HMK04/24 |
| Brand | Duramax® |
| Media Type | Synthetic |
| Price Type | F |
| Primary Application | CASE/CASE IH X724693 |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| CUMMINS | 1266751H1 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON DURAMAX | |
| CUMMINS | 1266751H1 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON DURAMAX | |
| CATERPILLAR | 0902900 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON DURAMAX | |
| IVECO | 76043369 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON DURAMAX | |
| IVECO | L71460631 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON DURAMAX | |
| IVECO | 294721A1 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON DURAMAX | |
| 32905501 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON DURAMAX | ||
| CATERPILLAR | 902900 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON DURAMAX | |
| PEUGEOT | 902900 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON DURAMAX | |
| ISUZU | 6599543 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON DURAMAX | |
| DEUTZ | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON DURAMAX | ||
| DEUTZ | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON DURAMAX | ||
| IVECO | 76043369 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON DURAMAX | |
| IVECO | L71460631 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON DURAMAX | |
| CUMMINS | 294721A1 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON DURAMAX | |
| KUBOTA | 6677652 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON DURAMAX | |
| AL77061 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON DURAMAX | ||
| KUBOTA | 6677652 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON DURAMAX | |
| NEW HOLLAND | 87529366 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON DURAMAX | |
| JOHN DEERE | AL77061 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON DURAMAX | |
| KUBOTA | 43922400 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON DURAMAX | |
| CUMMINS | 43922400 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON DURAMAX | |
| 58887936 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON DURAMAX | ||
| DEUTZ | 58887936 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON DURAMAX | |
| PERKINS | 32905501 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON DURAMAX | |
| KOMATSU | 1266751H2 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON DURAMAX | |
| KOMATSU | 1266751H2 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON DURAMAX | |
| PERKINS | 6599543 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON DURAMAX | |
| 76074218 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON DURAMAX | ||
| 76074218 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON DURAMAX | ||
| FPT INDUSTRIAL | 84523925 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON DURAMAX | |
| FPT INDUSTRIAL | 84523925 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON DURAMAX |