86,41 €
Hay existencias
| Peso | 2,1772 kg |
|---|---|
| Outer Diameter | 93.47 MM |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 119.4 mm |
| Thread Size | 1 3/4-12 UN |
| Length | 361.6 mm |
| Gasket OD | 86 mm |
| Gasket ID | 79 mm |
| Efficiency Beta 1000 | 11 micron |
| Style | Spin-On |
| Series | HMK05/25 |
| Brand | Duramax® |
| Media Type | Synthetic |
| Price Type | F |
| Primary Application | CASE/CASE IH 1971728C1 |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| CATERPILLAR | 1526902 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON DURAMAX | |
| CATERPILLAR | 1526902 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON DURAMAX | |
| CUMMINS | 277311A1 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON DURAMAX | |
| CUMMINS | 277311A1 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON DURAMAX | |
| CUMMINS | 1971728C1 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON DURAMAX | |
| CUMMINS | 1971728C1 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON DURAMAX | |
| JOHN DEERE | RE51797 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON DURAMAX | |
| 87413809 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON DURAMAX | ||
| CUMMINS | 87413809 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON DURAMAX | |
| JOHN DEERE | RE51797 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON DURAMAX | |
| JOHN DEERE | RE152658 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| JOHN DEERE | RE152658 | LUBE FILTER, SPIN-ON FULL FLOW | |
| JOHN DEERE | 718573 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON DURAMAX | |
| JOHN DEERE | 718573 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON DURAMAX | |
| CUMMINS | 86040230 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON DURAMAX | |
| CUMMINS | 86040230 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON DURAMAX |