31,35 €
Hay existencias
| Peso | 0,8618 kg |
|---|---|
| Primary Application | CLARK 6630977 |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 97 mm |
| Thread Size | 1 3/8-12 UN |
| Length | 151.64 mm |
| Gasket OD | 70 mm |
| Gasket ID | 63 mm |
| Efficiency Beta 2 | 4 micron |
| Efficiency Beta 200 | 9 micron |
| Efficiency Beta 1000 | 11 micron |
| Efficiency Test Std | ISO 16889 |
| Collapse Burst | 20 bar |
| Flow Direction | Standard |
| Style | Spin-On |
| Series | HMK04/24 |
| Brand | Duramax® |
| Media Type | Synteq XP |
| Price Type | F |
| Primary Application | CLARK 6630977 |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| KUBOTA | 6661248 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON DURAMAX | |
| KUBOTA | 6661248 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON DURAMAX | |
| YANMAR | LVA10419 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON DURAMAX | |
| DEUTZ | 159074 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON DURAMAX | |
| DEUTZ | 159074 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON DURAMAX | |
| PERKINS | 81902001 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON DURAMAX | |
| ISUZU | 6630977 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON DURAMAX | |
| ISUZU | 6630977 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON DURAMAX | |
| 87707948 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON DURAMAX | ||
| 87707948 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON DURAMAX | ||
| DEUTZ | 4418911 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON DURAMAX | |
| DEUTZ | 4418911 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON DURAMAX | |
| 87707947 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON DURAMAX | ||
| HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON DURAMAX | |||
| YANMAR | LVA10419 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON DURAMAX | |
| JOHN DEERE | LVU14258 | LUBE FILTER, CARTRIDGE | |
| JOHN DEERE | LVU14258 | LUBE FILTER, CARTRIDGE | |
| JOHN DEERE | RE69054 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON DURAMAX | |
| JOHN DEERE | RE69054 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON DURAMAX | |
| NEW HOLLAND | 87682682 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON DURAMAX | |
| CUMMINS | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON DURAMAX | ||
| FPT INDUSTRIAL | 87588814 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON DURAMAX | |
| FPT INDUSTRIAL | 87588814 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON DURAMAX | |
| CATERPILLAR | 1446691 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON DURAMAX | |
| HATZ | 1446691 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON DURAMAX | |
| P164375 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON DURAMAX | ||
| PERKINS | 32909000 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON DURAMAX | |
| IVECO | LA322104400 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON DURAMAX | |
| IVECO | LA322104400 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON DURAMAX | |
| IVECO | P164375 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON DURAMAX | |
| 87707947 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON DURAMAX | ||
| D122562 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON DURAMAX | ||
| D122562 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON DURAMAX | ||
| 5540903800 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON DURAMAX | ||
| 81902001 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON DURAMAX | ||
| JOHN DEERE | AN203010 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON DURAMAX | |
| KIRLOSKAR | 82003166 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON DURAMAX | |
| CUMMINS | 112419 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON DURAMAX | |
| CUMMINS | 112419 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON DURAMAX | |
| CUMMINS | 5540903800 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON DURAMAX | |
| 48131202 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | ||
| 48131202 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | ||
| YANMAR | 675324280071 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON DURAMAX | |
| YANMAR | 675324280071 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON DURAMAX | |
| JOHN DEERE | AN203010 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON DURAMAX |