58,60 €
Hay existencias
| Peso | 2 kg |
|---|---|
| Media Type | Cellulose |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 121 mm |
| Thread Size | 1 3/4-12 UN |
| Length | 295.4 mm |
| Gasket OD | 86 mm |
| Gasket ID | 79 mm |
| Efficiency Beta 2 | 7 micron |
| Efficiency Beta 1000 | 23 micron |
| Flow Direction | Standard |
| Style | Spin-On |
| Brand | Duramax® |
| Media Type | Synthetic |
| Price Type | F |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| CUMMINS | 37104 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON DURAMAX | |
| CUMMINS | 37104 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON DURAMAX | |
| CUMMINS | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON DURAMAX | ||
| 1392399 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON DURAMAX | ||
| CUMMINS | 1392399 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON DURAMAX | |
| CUMMINS | 243622 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON DURAMAX | |
| CUMMINS | 7384996 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON DURAMAX | |
| VOLVO | 965899 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON DURAMAX | |
| VOLVO | 965899 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON DURAMAX |