48,21 €
Hay existencias
| Peso | 0,4037 kg |
|---|---|
| Media Type | Synteq XP |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 97 mm |
| Thread Size | 1 3/8-12 UN |
| Length | 151.64 mm |
| Gasket OD | 70 mm |
| Gasket ID | 63 mm |
| Efficiency Beta 2 | 4 micron |
| Efficiency Beta 1000 | 6 micron |
| Efficiency Test Std | ISO 16889 |
| Flow Direction | Standard |
| Style | Spin-On |
| Series | HMK04/24 |
| Brand | Duramax® |
| Media Type | Synteq XP |
| Price Type | F |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| CUMMINS | TST006600118 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON DURAMAX | |
| KUBOTA | 751310 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON DURAMAX | |
| HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON DURAMAX | |||
| HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON DURAMAX | |||
| 751310 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON DURAMAX | ||
| ISUZU | 664917 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON DURAMAX | |
| ISUZU | 664917 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON DURAMAX | |
| CATERPILLAR | 1261815 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON DURAMAX | |
| HATZ | 1261815 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON DURAMAX | |
| CUMMINS | 222759A1 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON DURAMAX | |
| CUMMINS | 222759A1 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON DURAMAX | |
| JOHN DEERE | L99440 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON DURAMAX | |
| PERKINS | L99440 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON DURAMAX |