62,76 €
Hay existencias
| Peso | 1,9505 kg |
|---|---|
| Media Type | Synthetic |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 121 mm |
| Thread Size | 1 3/4-12 UN |
| Length | 295.4 mm |
| Gasket OD | 86 mm |
| Gasket ID | 79 mm |
| Efficiency Beta 2 | 7 micron |
| Efficiency Beta 200 | 18 micron |
| Efficiency Beta 1000 | 23 micron |
| Flow Direction | Standard |
| Style | Spin-On |
| Series | HMK05/25 |
| Brand | Duramax® |
| Media Type | Synthetic |
| Price Type | F |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| CATERPILLAR | 9T0973 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON DURAMAX | |
| CATERPILLAR | 9T0973 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON DURAMAX | |
| CUMMINS | 49076 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON DURAMAX | |
| CUMMINS | 49076 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON DURAMAX | |
| CUMMINS | 965899 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON DURAMAX | |
| 956899 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON DURAMAX | ||
| PERKINS | 965899 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON DURAMAX | |
| 87707946 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON DURAMAX | ||
| 87707946 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON DURAMAX | ||
| 87707945 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON DURAMAX | ||
| 87707945 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON DURAMAX | ||
| DOOSAN | 44749036S | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON DURAMAX | |
| NEW HOLLAND | 84324774 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON DURAMAX | |
| CATERPILLAR | 0T0973 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON DURAMAX | |
| 51302214 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON DURAMAX | ||
| 51302214 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON DURAMAX | ||
| HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON DURAMAX | |||
| 374631 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON DURAMAX | ||
| HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON DURAMAX | |||
| P165569 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON DURAMAX | ||
| CUMMINS | 5537463100 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON DURAMAX | |
| PERKINS | 800358932 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON DURAMAX |
| Cookie | Duración | Descripción |
|---|---|---|
| _ga | 2 years | The _ga cookie, installed by Google Analytics, calculates visitor, session and campaign data and also keeps track of site usage for the site's analytics report. The cookie stores information anonymously and assigns a randomly generated number to recognize unique visitors. |
| _gat_gtag_UA_185656296_1 | 1 minute | Set by Google to distinguish users. |
| _gid | 1 day | Installed by Google Analytics, _gid cookie stores information on how visitors use a website, while also creating an analytics report of the website's performance. Some of the data that are collected include the number of visitors, their source, and the pages they visit anonymously. |
| Cookie | Duración | Descripción |
|---|---|---|
| electro_wc_recently_viewed | session | No description available. |