25,74 €
Hay existencias
| Peso | 1,45 kg |
|---|---|
| Efficiency 50% | 10 MICRON |
| Atributos | |
|---|---|
| Efficiency 50% | 10 micron |
| Outer Diameter | 128 mm |
| Thread Size | 1 1/4 BSP/G |
| Length | 226 mm |
| Gasket OD | 108 mm |
| Gasket ID | 98 mm |
| Efficiency Beta 2 | 10 micron |
| Efficiency Beta 75 | 30 micron |
| Efficiency Beta 1000 | 36 micron |
| Flow Direction | Outside-In |
| Style | Spin-On |
| Media Type | Cellulose |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| PERKINS | 485695 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | |
| PERKINS | 485695 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | |
| YAROSLAVL | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | ||
| HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | |||
| DEUTZ | 7010930 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | |
| 58833252 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | ||
| FPT INDUSTRIAL | 84497563 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | |
| FPT INDUSTRIAL | 84497563 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | |
| KUBOTA | BHC3012 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON | |
| KUBOTA | BHC3012 | HYDRAULIC FILTER, SPIN-ON |