774,89 €
Hay existencias
| Peso | 0,9594 kg |
|---|---|
| Series | HPK02, HPK03, HPK04, HPK05 |
| Atributos | |
|---|---|
| Length | 134.9 mm |
| Bypass Valve | Yes |
| Bypass Valve Setting LR | 2.4 bar |
| Style | Visual/Electrical |
| Indicator Actuation | 35 psid |
| Electrical Type | 115V AC / 28V DC, 2 AMP |
| Connector Style | Hirschmann |
| Series | HPK02, HPK03, HPK04, HPK05 |
| Price Type | H |