19,14 €
Hay existencias
| Peso | 0,355 kg |
|---|---|
| Primary Application | LOESING 140244 |
| Atributos | |
|---|---|
| Bypass Valve Setting HR | 1.5 bar |
| Collapse Burst | 10 bar |
| Bypass Valve | Yes |
| Efficiency Beta 200 | 9 micron |
| Overall Length | 135.5 mm |
| Efficiency Beta 1000 | 11 micron |
| Outer Diameter | 70 mm |
| Price Type | FH |
| Primary Application | LOESING 140244 |