
8.696,88 €
Hay existencias
| Primary Application | Buk Fluids. Filters not included |
|---|
| Atributos | |
|---|---|
| Length | 838 mm |
| Width | 621 mm |
| Inlet Size | 4 ANSI 150 Flange |
| Outlet Size | 4 ANSI 150 Flange |
| Flange Diameter | 229 mm |
| Brand | Bulk Filtration |
| Price Type | HD |
| Primary Application | Buk Fluids. Filters not included |