
327,83 €
Hay existencias
| Peso | 8,1647 kg |
|---|---|
| Style | Style 1 |
| Inlet Diameter | 89.28 MM |
| Outlet Diameter | 89.28 MM |
| Body Diameter Maximum | 228.6 MM |
| Atributos | |
|---|---|
| Flow Direction | Inlet-Outlet |
| Inlet Diameter | 89.28 mm |
| Outlet Diameter | 89.28 mm |
| Body Diameter Maximum | 228.6 mm |
| Body Length | 552.4 mm |
| Overall Length | 736.6 mm |
| Rated Flow LR | 24.5 m³/min |
| Rated Flow MR | 34 m³/min |
| Rated Flow HR | 43.2 m³/min |
| Back Pressure Low-Range | 25 mm Hg |
| Back Pressure Mid-Range | 51 mm Hg |
| Back Pressure High-Range | 76 mm Hg |
| Attenuation LR | 12 dBA |
| Attenuation HR | 18 dBA |
| Style | Style 1 |
| Price Type | E |