
89,71 €
Hay existencias
| Peso | 2,366 kg |
|---|---|
| Number of Bolt Holes | 6 |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 146 mm |
| Inner Diameter | 91.9 mm |
| Length | 259 mm |
| Flange Diameter | 220 mm |
| Bolt Hole Diameter | 13 mm |
| Bolt Hole Circle Diameter | 192 mm |
| Number of Bolt Holes | 6 |
| Price Type | F |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| 2901000300 | AIR OIL SEPARATOR | ||
| 2901000300 | AIR OIL SEPARATOR | ||
| 2901000401 | AIR OIL SEPARATOR | ||
| 2901000401 | AIR OIL SEPARATOR |