
306,48 €
Hay existencias
| Peso | 15 kg |
|---|---|
| Number of Bolt Holes | 16 |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 269.7 mm |
| Inner Diameter | 212.9 mm |
| Length | 812.8 mm |
| Flange Diameter | 400 mm |
| Bolt Hole Diameter | 18 mm |
| Bolt Hole Circle Diameter | 349 mm |
| Number of Bolt Holes | 16 |
| Price Type | F |
| Nombre del fabricante | N° de pieza del fabricante | Descripción | Notas |
|---|---|---|---|
| 2906002000 | AIR OIL SEPARATOR | ||
| 2906002000 | AIR OIL SEPARATOR | ||
| DEUTZ | 2252631300 | AIR OIL SEPARATOR | |
| DEUTZ | 22526313 | AIR OIL SEPARATOR | |
| 2252631300 | AIR OIL SEPARATOR | ||
| 225631300 | AIR OIL SEPARATOR | ||
| DEUTZ | 225631300 | AIR OIL SEPARATOR | |
| DEUTZ | 22526313 | AIR OIL SEPARATOR | |
| DEUTZ | AIR OIL SEPARATOR | ||
| DEUTZ | AIR OIL SEPARATOR | ||
| 29890040 | AIR OIL SEPARATOR |