553,36 €
Hay existencias
MUFFLER, OVAL STYLE 2 WRAPPED
| Peso | 17,1458 kg |
|---|---|
| Style | Style 2 |
| Inlet Diameter | 89.28 MM |
| Outlet Diameter | 89.28 MM |
| Body Diameter Maximum | 300 MM |
| Atributos | |
|---|---|
| Flow Direction | Inlet-Outlet |
| Inlet Diameter | 89.28 mm |
| Outlet Diameter | 89.28 mm |
| Body Diameter Minimum | 217.4 mm |
| Body Diameter Maximum | 300 mm |
| Body Length | 660.4 mm |
| Overall Length | 819.2 mm |
| Rated Flow LR | 21.6 m³/min |
| Rated Flow MR | 30.6 m³/min |
| Rated Flow HR | 37.5 m³/min |
| Back Pressure Low-Range | 25 mm Hg |
| Back Pressure Mid-Range | 51 mm Hg |
| Back Pressure High-Range | 76 mm Hg |
| Attenuation LR | 15 dBA |
| Attenuation HR | 20 dBA |
| Inlet Clock Position | 3:00 |
| Outlet Clock Position | 9:00 |
| Type | Wrapped |
| Style | Style 2 |
| Price Type | E |