293,83 €
Hay existencias
MUFFLER, OVAL STYLE 2
| Peso | 11,2491 kg |
|---|---|
| Style | Style 2 |
| Inlet Diameter | 102.11 MM |
| Outlet Diameter | 89.28 MM |
| Body Diameter Maximum | 292 MM |
| Atributos | |
|---|---|
| Flow Direction | Inlet-Outlet |
| Inlet Diameter | 102.11 mm |
| Outlet Diameter | 89.28 mm |
| Body Diameter Minimum | 209.6 mm |
| Body Diameter Maximum | 292 mm |
| Body Length | 660.4 mm |
| Overall Length | 819.2 mm |
| Rated Flow LR | 21.9 m³/min |
| Rated Flow MR | 31 m³/min |
| Rated Flow HR | 37.9 m³/min |
| Back Pressure Low-Range | 25 mm Hg |
| Back Pressure Mid-Range | 51 mm Hg |
| Back Pressure High-Range | 76 mm Hg |
| Attenuation LR | 16 dBA |
| Attenuation HR | 21 dBA |
| Inlet Clock Position | 3:00 |
| Outlet Clock Position | 12:00 |
| Style | Style 2 |
| Price Type | E |