450,16 €
Hay existencias
MUFFLER, OVAL STYLE 2
| Peso | 14,7871 kg |
|---|---|
| Style | Style 2 |
| Inlet Diameter | 102.11 MM |
| Outlet Diameter | 130.48 MM |
| Body Diameter Maximum | 292 MM |
| Atributos | |
|---|---|
| Inlet Diameter | 102.11 mm |
| Outlet Diameter | 130.48 mm |
| Body Diameter Maximum | 292 mm |
| Body Length | 701.8 mm |
| Overall Length | 884.17 mm |
| Style | Style 2 |