273,48 €
Hay existencias
MUFFLER, ROUND STYLE 1
| Peso | 8,8655 kg |
|---|---|
| Style | Style 1 |
| Inlet Diameter | 102 MM |
| Outlet Diameter | 102 MM |
| Body Diameter Maximum | 227.84 MM |
| Atributos | |
|---|---|
| Flow Direction | Inlet-Outlet |
| Inlet Diameter | 102 mm |
| Outlet Diameter | 102 mm |
| Body Diameter Maximum | 227.84 mm |
| Body Length | 495.3 mm |
| Overall Length | 660.4 mm |
| Rated Flow LR | 28.9 m³/min |
| Rated Flow MR | 40.8 m³/min |
| Rated Flow HR | 50 m³/min |
| Back Pressure Low-Range | 25 mm Hg |
| Back Pressure Mid-Range | 51 mm Hg |
| Back Pressure High-Range | 76 mm Hg |
| Attenuation LR | 10 dBA |
| Attenuation HR | 15 dBA |
| Style | Style 1 |
| Price Type | E |