154,90 €
Hay existencias
MUFFLER, ROUND STYLE 1
| Peso | 3,8329 kg |
|---|---|
| Style | Style 1 |
| Inlet Diameter | 63.88 MM |
| Outlet Diameter | 67 MM |
| Body Diameter Maximum | 167.89 MM |
| Atributos | |
|---|---|
| Flow Direction | Inlet-Outlet |
| Inlet Diameter | 63.88 mm |
| Outlet Diameter | 67 mm |
| Body Diameter Maximum | 167.89 mm |
| Body Length | 381 mm |
| Overall Length | 558.8 mm |
| Rated Flow LR | 12.9 m³/min |
| Rated Flow MR | 18.3 m³/min |
| Rated Flow HR | 22.4 m³/min |
| Back Pressure Low-Range | 25 mm Hg |
| Back Pressure Mid-Range | 51 mm Hg |
| Back Pressure High-Range | 76 mm Hg |
| Attenuation LR | 6 dBA |
| Attenuation HR | 12 dBA |
| Style | Style 1 |
| Price Type | E |