
383,09 €
Hay existencias
| Peso | 16,2749 kg |
|---|---|
| Style | Style 2A |
| Inlet Diameter | 101.6 MM |
| Outlet Diameter | 127 MM |
| Body Diameter Maximum | 281.4 MM |
| Atributos | |
|---|---|
| Flow Direction | Inlet-Outlet |
| Inlet Diameter | 101.6 mm |
| Outlet Diameter | 127 mm |
| Body Diameter Maximum | 281.4 mm |
| Body Length | 901.7 mm |
| Overall Length | 1117.6 mm |
| Rated Flow LR | 39.1 m³/min |
| Rated Flow MR | 55.3 m³/min |
| Rated Flow HR | 67.7 m³/min |
| Back Pressure Low-Range | 25 mm Hg |
| Back Pressure Mid-Range | 51 mm Hg |
| Back Pressure High-Range | 76 mm Hg |
| Attenuation LR | 15 dBA |
| Attenuation HR | 18 dBA |
| Outlet Clock Position | 12:00 |
| Style | Style 2A |
| Price Type | E |