139,62 €
Hay existencias
MUFFLER, ROUND STYLE 2
| Peso | 4,4429 kg |
|---|---|
| Style | Style 2 |
| Inlet Diameter | 63.88 MM |
| Outlet Diameter | 63.88 MM |
| Body Diameter Maximum | 168 MM |
| Atributos | |
|---|---|
| Flow Direction | Inlet-Outlet |
| Inlet Diameter | 63.88 mm |
| Outlet Diameter | 63.88 mm |
| Body Diameter Maximum | 168 mm |
| Body Length | 465.1 mm |
| Overall Length | 584.2 mm |
| Rated Flow LR | 11.6 m³/min |
| Rated Flow MR | 16.4 m³/min |
| Rated Flow HR | 20.1 m³/min |
| Back Pressure Low-Range | 25 mm Hg |
| Back Pressure Mid-Range | 51 mm Hg |
| Back Pressure High-Range | 76 mm Hg |
| Attenuation LR | 15 dBA |
| Attenuation HR | 20 dBA |
| Inlet Clock Position | 6:00 |
| Outlet Clock Position | 12:00 |
| Style | Style 2 |
| Price Type | E |