312,93 €
Hay existencias
MUFFLER, ROUND STYLE 3/STYLE 4
| Peso | 7,1463 kg |
|---|---|
| Style | Style 3/Style 4 |
| Inlet Diameter | 76.66 MM |
| Outlet Diameter | 76.66 MM |
| Body Diameter Maximum | 215 MM |
| Atributos | |
|---|---|
| Flow Direction | Either |
| Inlet Diameter | 76.66 mm |
| Outlet Diameter | 76.66 mm |
| Body Diameter Maximum | 215 mm |
| Body Length | 501.6 mm |
| Overall Length | 616.4 mm |
| Rated Flow LR | 18 m³/min |
| Rated Flow MR | 25 m³/min |
| Rated Flow HR | 25 m³/min |
| Back Pressure Low-Range | 25 mm Hg |
| Back Pressure Mid-Range | 51 mm Hg |
| Back Pressure High-Range | 51 mm Hg |
| Attenuation LR | 12 dBA |
| Attenuation HR | 18 dBA |
| Inlet Clock Position | 6:00 |
| Style | Style 3/Style 4 |
| Price Type | E |