215,58 €
Hay existencias
MUFFLER, ROUND STYLE 3/STYLE 4
| Peso | 4,0143 kg |
|---|---|
| Style | Style 3/Style 4 |
| Inlet Diameter | 51.31 MM |
| Outlet Diameter | 51.31 MM |
| Body Diameter Maximum | 152.2 MM |
| Atributos | |
|---|---|
| Flow Direction | Either |
| Inlet Diameter | 51.31 mm |
| Outlet Diameter | 51.31 mm |
| Body Diameter Maximum | 152.2 mm |
| Body Length | 400 mm |
| Overall Length | 488.95 mm |
| Rated Flow LR | 8 m³/min |
| Rated Flow MR | 11.1 m³/min |
| Rated Flow HR | 11.1 m³/min |
| Back Pressure Low-Range | 25 mm Hg |
| Back Pressure Mid-Range | 51 mm Hg |
| Back Pressure High-Range | 51 mm Hg |
| Attenuation LR | 12 dBA |
| Attenuation HR | 18 dBA |
| Inlet Clock Position | 6:00 |
| Style | Style 3/Style 4 |
| Price Type | E |