11,88 €
Hay existencias
| Peso | 0,105 kg |
|---|---|
| Efficiency Beta 2 | 10 MICRON |
| Atributos | |
|---|---|
| Outer Diameter | 46.3 mm |
| Length | 64 mm |
| Height | 33.1 mm |
| Flange Diameter | 51 mm |
| Bolt Hole Diameter | 5.5 mm |
| Bolt Hole Circle Diameter | 41 mm |
| Number of Bolt Holes | 3 |
| Efficiency Beta 2 | 10 micron |
| Price Type | H |