965,64 €
Hay existencias
| Peso | 9,8089 kg |
|---|---|
| Series | HPK04 |
| Atributos | |
|---|---|
| Length | 127 mm |
| Height | 134.9 mm |
| Inlet Size | 1 1/2 SAE 4 Bolt Code 61, SAE-20 O-Ring |
| Outlet Size | 1 1/2 SAE 4 Bolt Code 61, SAE-20 O-Ring |
| Filter-to-Head Thread | M110 x 2 |
| Bypass Valve | Yes |
| Bypass Valve Setting LR | 6.2 bar |
| Series | HPK04 |
| Price Type | H |